Pisarze

Forum dla Pisarzy


#1 2009-12-25 14:30:57

Volkir

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 21
Punktów :   

Debiut

Myślałem o tym ostatnio i pytam was jak zadebiutujecie(nie licząc konkursów)?
Ja najprawdopodobniej spróbuję jedno ze swoich "skletkuf literanckih" dopieścić tak, by znalazło się w Nowej Fantastyce.

Więc, jak zadebiutujecie?

Offline

 

#2 2009-12-25 15:51:15

YoungWriter

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 116
Punktów :   

Re: Debiut

Ja ostatnio wziąłem się z kolegą za opowiadanko postapokaliptyczne.
Piszemy jakby pamiętniki dwóch osób, jednego naukowca, a drugiego przeciętnego gościa.

Jeśli będzie wystarczająco dobre, to oddamy najpierw ocenie kilku naszym kolegom, którym dawałem wcześniej swoje teksty, później do koneserki fantasy/sf nauczycielki fizyki, a później ew. do Fantastyki, albo gdzie indziej.

Później mam nadzieję, jako "stały klient" powydawać jeszcze kilka słabszych opowiadanek, a później mając już nieco nazwisko znane, a przynajmniej publikujące to dokończę Piętno Mocy, podopieszczam wraz z moim dobrym kolegą i... wysyłam do wydawnictw.
Myślałem o Mag-u i Fabryce słów, bo oba chyba wydają powieści debiutantów i dobre książki.

Mam nadzieję, że się spełni. Co niedzielę tłukę za to jedną skorupkę(stary przesąd, że po zjedzeniu jajka, jeśli pomyślisz życzenie i rozkruszysz skorupkę, to się spełni. Drugą poświęcam na powodzenie w nauce i karierze zawodowej).

Życzę Wam również zostania sławnymi pisarzami:)
Albo chociaż grafomanami.

Jak coś wydam, to obiecuję wypisać wszystkich z tego i poprzedniego forum(oczywiście zasłużonych, tzn. pomagających, oceniających, poprawiających itp.) w podziękowaniach i oczywiście rozreklamować to forum.

Powodzenia i Weny!


Impares nascimur, pares morimur, Imperare sibi maximum est imperium & In libris libertas

Offline

 

#3 2009-12-26 13:39:51

pisareczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Debiut

Na swój debiut zamierzam jeszcze troche poczekać, aż będę na tyle dobrze pisać, by móc pokazać to światu...

Offline

 

#4 2009-12-27 11:14:52

Volkir

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: Debiut

Ja oczywiście też poczekam. Trochę potrenuję i będzie dobrze;)

Offline

 

#5 2009-12-27 11:24:11

 Lux

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 98
Punktów :   

Re: Debiut

Ja szczerze mówiąc nie myśle tak bardzo o debiucie. Na razie po prostu piszę i jeżeli przyjdzie czas zrobię po prostu co trzeba. Jakoś tak to wszystko traktuję.


,,Świetlistymi istotami jesteśmy. Nie tą surową materią."

Offline

 

#6 2011-01-30 21:36:48

 qbard

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Debiut

Ja również po prostu piszę. To co powstaje ląduje w szufladzie (w laptopie). Nie wiem, czy zdobędę się kiedykolwiek do wysłania gdzieś swych tekstów. Brak mi odwagi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhttps://www.moment.pl www.zolw-stepowy.pl zaproszenia-na-zamowienie.eu