Pisarze

Forum dla Pisarzy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-12-25 14:32:58

Volkir

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 21
Punktów :   

Wasze zainteresowania

Piszcie tu o swoich zainteresowaniach i dzielcie się nimi! Możecie np. opisać sport, którym się zajmujecie/uprawiacie, podać stronę z nim związaną itp.

Offline

 

#2 2009-12-25 15:58:53

YoungWriter

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 116
Punktów :   

Re: Wasze zainteresowania

No cóż... Jak to zawsze odpowiadam, jeśli ktoś pyta jaki sport lubię, odpowiadam - szachy.

Ale nie mam z kim grać. Jestem za słaby na większość graczy Kurnika(tych bardziej doświadczonych), a za dobry na rodzinę(czasem tylko przyjeżdża stryj - kosiarz:))

A interesuję się medycyną, w dalszej kolejności biologią.

Medycyną od dziecka. Pamiętam, w wieku jeszcze 6 lat, ubierałem się do przedszkola i czytałem książkę "Ludzkie Ciało".
Dość laicka, ale od tamtej pory zaliczyłem kolejnych 20, jeśli nie więcej.

Swoją przyszłość wiążę z medycyną(co znaczy lekarz neurochirurg, ew. chirurg), a już teraz sporo wiem.

Interesuję się też oczywiście pisaniem i czytaniem.

W tej kolejności.
Uwielbiam czytać, ale to daje mi kopa na pisanie.
Oczywiście nie mówię o większości lektur szkolnych, bo to masakra, ale ogólnie to lubię czytać.

Lubię też prowadzić konstruktywne dyskusje, szczególnie z moim kolegą Janem, albo Jakubem.
Dlatego też od niedawna należę do grona użytkowników forum dyskusyjnego sz. p. Jana.
Na razie chyba nie wkupiłem się w grono użytkowników, bo moje posty są dość bezczelnie pomijane w dyskusji, ale zaczynam się chyba trochę liczyć, zasypując ich niezmiernie długimi postami(znacie mnie, to wiecie:) )

To chyba na tyle. Ogólnie to lubię poszerzać swoje horyzonty na wszelkich płaszczyznach, żebym mógł zabrać głos w każdej sprawie, oraz po prostu z tego powodu, że uwielbiam móc sobie wytłumaczyć co się dzieje wokół mnie...

Chyba już i tak za długom napisał...
Czekam na Wasze zainteresowania.


Impares nascimur, pares morimur, Imperare sibi maximum est imperium & In libris libertas

Offline

 

#3 2009-12-25 16:10:10

 grot

Nowy użytkownik

10947495
Zarejestrowany: 2009-12-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wasze zainteresowania

Ja się interesuję architekturą, a co za tym idzie także matematyką i fizyką. Wiążę z tym zawodem spore nadzieje i w przyszłości chciałbym zostać architektem. Jak na razie mam przed sobą jeszcze trzy lata liceum. Potem sześć lat nauki na Politechnice Szczecińskiej. Umysł ścisły bierze się do pisania - ostatnio zastanawiałem się, że to może być trochę dziwne.
A poza tym lubię biegać. Staram się uprawiać ten sport jak najczęściej, po pół godziny dziennie. Może zamieszczę tu link, o jakże przekornej nazwie http://www.bieganie.pl/.
No i chyba oczywiste będzie, że moją pasją są także książki.

Offline

 

#4 2009-12-26 12:04:42

Volkir

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wasze zainteresowania

To teraz moja kolej(wiem, mogłem napisać w pierwszym poście, ale jakoś nie lubię się wybijać jako pierwszy)!
Największym moim zainteresowaniem jest...wspinaczka!
Tak, wspinaczka to piękny sport, nie wymaga idealnej kondycji, mocnej psychiki czy lat ćwiczeń a, każda droga, którą przejdziemy sprawia wielką satysfakcję. Ja, przygodę ze wspinaczką zacząłem razem z moim kolegą, jakieś 1,5 roku temu, kiedy to jego mama zaciągnęła nas na sztuczną ściankę. Początki były...hmm...trochę nie takie jakie miały być. Nie wiedzieć czemu na pewnej wysokości po prostu wysiadaliśmy psychicznie i fizycznie. Na szczęście za drugim razem było już lepiej. Potem był konkurs, nie udany. Rozchorowałem się i długo nie chodziłem na ściankę. Potem znowu trochę się wspinałem, aż wreszcie gdy nadeszły wakacje zacząłem jeździć na obozy wspinaczkowe. Teraz nie mogę bez wspinaczki żyć a, te święta są istną męczarnią. W szkolę cały czas myślę o wspinaczkę, a gdy widzę jaśniejszy kurz to myślę-ja, ale zjeżdżona klamka-tyle magnezji.
Linki:http://speleo.olkusz.pl/ - strona klubu, który prowadzi ściankę, na której się wspinam.
http://www.climb.pl/ - polski portal wspinaczkowy
http://www.wspinanie.pl/
No, to na razie tyle z moich większych pasji(nie liczę pisarstwa, bo jest chyba oczywiste)

Offline

 

#5 2009-12-26 13:36:00

pisareczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Wasze zainteresowania

Uwielbiam czytać. I to głównie skłoniło mnie do rozpoczęcia swojej działalności pisarskiej.
Cenię sobie filozofię i psychologię. Moja wiedza w tych obszarach jest niewielka, ale stale staram się ją rozszerzać. Lubię jak mogę z kimś podyskutować na owe tematy Na dalszym miejscu znajduje się teologia i wręcz uwielbiam zadawać pytania konserwatywnym katolikom, na które nie znają odpowiedzi i (czasem) zaczynają mnie obrzucać milionem wyzwisk. Ale to wcale nie znaczy, że jestem ateistką i naigrywam się z innych. Po prostu dołuje mnie brak nawet niewielkiej wiedzy na temat własnej wiary.
Swoją przyszłość wiążę z ekonomią, dlatego też wybrałam klasę licealną z takim profilem. Kocham matmę i zamierzam wybrać się na politechnikę białostocką.
Ehm, za sportem nie przepadam. Lekcje wf są dla mnie męczarnią Ale lubię wycieczki, piesze wędrówki po lesie...
I uwielbiam wilki
To na tyle.

Ostatnio edytowany przez pisareczka (2009-12-26 13:52:37)

Offline

 

#6 2009-12-26 22:12:26

 Lux

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 98
Punktów :   

Re: Wasze zainteresowania

No to teraz ja.
Wystarczyłoby, żebym napisał muzyka, bo to wszystko wyjaśnia. No, ale rozpiszę się trochę szerzej ;D
Po pierwsze muzyka... zacząłem jakieś siedem lat temu na trąbce w amatorskiej orkiestrze dętej. Gram tam do dziś. Potem zacząłem karierę z kontrabasem. Poznałem ten instrument w zasadzie przez przypadek. Poszedłem do muzyka z chęcią kontynuowania tam nauki gry na trąbce, ale oni dali mi właśnie kontrabas. Ja się zgodziłem i piłuję na tym gigancie do dziś. Gram jeszcze na gitarze i pianinie, ale to całkowicie amatorsko i tylko dla przyjemności. Słucham muzyki głównie filmowej.
Po drugie książki... Chodzi mi tu nie tylko o czytanie, ale i o pisanie. Nie będę pisał, że to uwielbiam, bo raczej się tego domyślacie ;D Nie będę się o tym dużo rozpisywał, bo będzie jeszcze na to okazja.
Po trzecie sport... Uprawiam karate i lubię biegać. Czasami dla przyjemności też w nóżkę pograć. Kiedyś chciałbym trenować aikido, ale tego sportu w moim mieście niestety nie ma. Mam nadzieję, że po karate będę miał jako takie przygotowanie.
Po czwarte szachy... Szachy są tak samo wspaniałe jak pisanie i muzyka. Zacząłem grać bardzo dawno, w wieku sześciu lat, ale teraz niemal już nie gram. Szkoda, ale coś wszystkiego robić się nie da.

Wybaczcie mi tak długo wypowiedź, ale musiałem. Dodam jeszcze, że interesuje się wojskowością i bronią zarówno współczesną, jak i tą, która przeszła już do historii.


,,Świetlistymi istotami jesteśmy. Nie tą surową materią."

Offline

 

#7 2009-12-27 09:14:18

YoungWriter

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 116
Punktów :   

Re: Wasze zainteresowania

O wojskowości i broni się przekonałem na własnej skórze:)
Dzięki za podpowiedzi, po raz... kolejny.


Impares nascimur, pares morimur, Imperare sibi maximum est imperium & In libris libertas

Offline

 

#8 2009-12-27 11:16:17

 Lux

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 98
Punktów :   

Re: Wasze zainteresowania

Całą przyjemność po mojej stronie ;D


,,Świetlistymi istotami jesteśmy. Nie tą surową materią."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhttps://www.moment.pl www.zolw-stepowy.pl zaproszenia-na-zamowienie.eu